Kullanıcı Güvenliği
Kredi Kartı ve Ödeme
·         Kredi kartı bilgilerinizden sadece adınız ve soyadınız saklanmakta; başka herhangi bir bilgi  kordil.net bünyesinde saklanmamaktadır.
·         Ödeme ekranları ile bankalar arasındaki kredi kartı bilgisinin de dâhil olduğu veri alışverişi, tamamen kriptolanmış bir trafik ile iletilmektedir.
·         Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, güvenliğiniz için son teknolojiler kullanılmaktadır. Her tarayıcının altında bulunan anahtar, buna işarettir.
·         Kullanıcılara kredi kartı, bankamatik ve sanal kartlarla birlikte hızlı ve güvenli ödeme yapmaları sağlanmaktadır.
·         Kullanıcılar, bankaların güvenli ödeme altyapısı “3D Secure Sistemi”ni kullanabilmektedir.
·         kordil.net, kullanıcılarından e-posta yoluyla kredi kartı ve şifre bilgilerini kesinlikle talep etmemektedir.
Sahtecilik
·         kordil.net, alışverişlerde oluşabilecek sahteciliğe karşı hem kullanıcılarını hem de kendisini koruma altına almaktadır.
Destek
·         kordil.net’in, kullanıcılarına daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için bir mail adresi bulunmaktadır. Kullanıcılar haftanın yedi günü kesintisiz olarak bu mail adresi yoluyla kolay ve hızlı bir şekilde istedikleri konu hakkında destek alabilmektedir.